Efes Selçuk'ta AKP'li ve MHP'li Meclis üyeleri tarihe geçti!

Ekim ayı meclis toplantılarının üçüncü birleşiminde AKP ve MHP'li meclis üyeleri;   2021 yılı bütçe oylamasında bugüne kadar görülmemiş bir karara imza attılar. AKP ve MHP'li Meclis üyeleri faaliyet raporunda yer alan tüm gelirlere kabul oyu verirken, tüm giderlere ise ret oyu vererek tarihe geçtiler. Böylece Efes Selçuk Belediyesi 2021 yılı bütçesi oy çokluğu ile kabul edildi.

BELEDİYE 16.10.2020, 11:31 16.10.2020, 11:35
Efes Selçuk'ta AKP'li ve MHP'li Meclis üyeleri tarihe geçti!

Efes Selçuk Belediyesi Ekim ayı meclis toplantılarının üçüncü birleşimi çok konuşulacak bir oylamaya tanıklık etti. Faaliyet raporunda yer alan Sosyal Yardım Hizmetleri, Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün giderleri, eğitim ve kültür hizmetleri, personel giderleri dahil birçok hizmet için harcanacak olan giderlere ret oyu veren AKP ve MHP'li meclis üyeleri, vergi gelirleri ve belediyenin diğer gelirleri için ise kabul oyu verdiler.

Belediye personele maaş ödemesin, belediye hiçbir iş yapmasın mantığı yaratan AK Parti ve MHP'li meclis üyelerine karşılık mecliste çoğunluğu bulunan CHP'li Meclis Üyelerinin kabul oyu ile Efes Selçuk Belediyesinin 2021 yılı bütçesi oy çokluğu ile kabul edildi.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
12°
parçalı bulutlu
Anket Tümü
Covid-19 önlemleri kapsamında hayata geçen açık alanlarda sigara içme yasağı hakkında fikriniz nedir?