Çiğli'de çocuklar drama yoluyla sosyalleşiyor

Çiğli Belediyesi ile Ege Sanat Merkezi işbirliğinde düzenlenen çocuklara yönelik drama etkinliği birbirinden renkli anlara sahne oldu.

BELEDİYE 27.08.2019, 10:47
Çiğli'de çocuklar drama yoluyla sosyalleşiyor

Çiğli Belediyesi, öğrencilerin yaz tatilini eğlenceli aktivitelerle geçirmelerine katkıda bulunmaya devam ediyor. Çiğli Belediyesi ve Ege Sanat Merkezi işbirliğinde düzenlenen ücretsiz drama etkinliği ile çocukların teknolojik bağımlılıktan uzaklaştırılarak sosyal aktivitelere katılmaları amaçlanıyor. Akvaryum Kafe’de gerçekleştirilen etkinliğe çocuklar başta olmak üzere ebeveynler de yoğun ilgi gösterdi.

Etkinlikte gün boyunca müzikli eğlence, çeşitli oyunlar ve tiyatro gösterimi ile çocukların öğrenim süreci pekişirken, çocuklar bir yandan da keyifli bir ortamda eğlenme fırsatı yakaladı. Etkinliğe katılarak çocuklarının mutluluğuna şahit olan ebeveynler, Çiğli Belediyesi’nin özellikle kadın ve çocuklara yönelik gerçekleştirdiği etkinliklerden ötürü mutlu ve memnun olduklarını ifade ettiler.

'ÇOCUKLARIMIZA FARKLI EĞLENCELER SUNUYORUZ'

Sağlıklı ve huzurlu ortamlarda yetişen çocukların gelecek açısından oldukça önemli olduğunu belirten Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, “Çocuklarımızın mutluluğu bizim her daim önceliğimiz olmuştur. Çalışmalarımızı dün olduğu gibi bugün de çocuklarımızı göz önünde bulundurarak hayata geçiriyoruz. Kişisel gelişimlerine katkı sağlamak adına gerçekleştirdiğimiz bu tür etkinliklerde sıkılmamaları için farklı konseptler hazırlıyoruz. Her şey onlara daha güzel bir gelecek sağlamak için” dedi.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
17°
parçalı bulutlu
Anket Tümü
Covid-19 önlemleri kapsamında kapalı olan 'restoran ve cafeler' tekrar açılmalı mı?
banner208