Çiğli Belediyesi'nden moloz atıklarını temizleyen işçilere teşekkür belgesi

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, “temiz çevre, sağlıklı yaşam” ilkesiyle çalışmalarını üstün gayretle sergileyen belediye moloz ekibiyle bir araya geldi, teşekkür belgesi verdi.

BELEDİYE 21.08.2019, 10:04 21.08.2019, 10:14
Çiğli Belediyesi'nden moloz atıklarını temizleyen işçilere teşekkür belgesi

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, gelen talep fazlalığı nedeniyle ve moloz ekibinin daha verimli çalışması amacıyla belediyede bir dizi düzenlemeye gitti. Fen İşleri, Park ve Bahçeler ile Temizlik İşleri müdürlüklerinde bulunan ayrı ayrı moloz ekiplerini birleştirerek yeni bir ekip oluşturdu. 27 personel, 3 kamyon ve 2 kepçe ile çalışan moloz ekibi, Çiğli’de yoğun bir çalışma programı başlattı. Ekibin başarılı çalışmalarından dolayı mahalle muhtarları memnuniyetlerini dile getirirken, Başkan Utku Gümrükçü, moloz ekibine teşekkür etti.

TEŞEKKÜR BELGELERİNİ DAĞITTI

Başkan Utku Gümrükçü, moloz ekibiyle Akvaryum Kafe’de bir araya geldi. İşçilerle sohbet eden ve gelen talepleri dikkatle dinleyen Başkan Gümrükçü, “Sıcak havalarda fedakarca çalışan moloz ekibi personeline emeklerinden dolayı tek tek teşekkür ediyorum. Çiğlimiz onlar sayesinde görüntü kirliliği yaratan moloz atıklarından temizleniyor. Hepsine başarılar diliyorum” diyerek tüm işçilere hizmetlerinden dolayı teşekkür belgesi verdi.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
parçalı bulutlu
Anket Tümü
Covid-19 önlemleri kapsamında kapalı olan 'restoran ve cafeler' tekrar açılmalı mı?
banner208