Çeşme Belediyesi’nden kuaför ve berberlere tek kullanımlık önlük ve havlu

Çeşme Belediyesi Koronavirüs tedbirleri kapsamında bir süreliğine kapatılarak tekrar hizmete başlayan kuaför, berber ve güzellik merkezlerine tek kullanımlık önlük ve havlu dağıttı.

BELEDİYE 14.08.2020, 12:04
Çeşme Belediyesi’nden kuaför ve berberlere tek kullanımlık önlük ve havlu

Çeşme Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Emniyet güçleri ile birlikte ilçedeki tüm kuaför, berber ve güzellik salonlarını denetleyerek gerekli kontrollerde bulundu.

İşletmelerin maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyup uymadıklarını denetleyen ekipler, gerekli uyarılarda bulundu.

“Denetimleri yoğunlaştırdık”

Çeşme Belediye Başkanı M. Ekrem Oran, vatandaşların sağlığı konusunda özverili çalışmalar yürüttüklerini belirterek; “Her yıl olduğu gibi bu yıl da Çeşme’de milyonları ağırlıyoruz. Koronavirüs süreci kapsamında belediyemize ait işletmelerimizin yanı sıra tüm işletmelerde üstün hijyen kurallarına çok dikkat ediyoruz” dedi.

Kuaför, berber ve güzellik salonlarında düzenli olarak denetleme yapıldığının altını çizen Başkan Oran, “İlçemizdeki tüm işletmelerimize tek kullanımlık önlük ve havlu hediye ettik. Vatandaşlarımızın da aynı hassasiyetle kuralları gözardı etmeden uymalarını istiyoruz” diye konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner218
Günün Karikatürü Tümü
banner96
30°
açık
banner177
banner178
Anket Tümü
Koronavirüs aşısı olmayanların sinema, tiyatro, spor müsabakaları, konser vs yerlere girişi kısıtlanmalı mı?