Can dostlar 'salgın' günlerinde Karşıyaka'da emin ellerde

Koronavirüs salgınına karşı pek çok önlem alan ve ilçede yaşayan vatandaşlara yönelik destek faaliyetlerini sürdüren Karşıyaka Belediyesi, bu süreçte beslenme sıkıntısı çeken sokak hayvanlarını da unutmadı. Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, kentin farklı noktalarındaki kedi evleri ile beslenme odaklarına mama takviyeleri yapıldı. Su ve yiyecek bulmakta zorlanan can dostların gıda ihtiyacını karşılamak için yürütülen çalışmaların düzenli olarak devam edeceği belirtildi.

BELEDİYE 23.03.2020, 10:44
Can dostlar 'salgın' günlerinde Karşıyaka'da emin ellerde

Dünya genelinde yayılmaya devam eden koronavirüs salgınına karşı vatandaşlara ‘evde kalın’ çağrısını yineleyen Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay “Hem kendimizi hem de çevremizdekileri korumanın en önemli yolu evde kalmak. Biz bu yöndeki çağrılarımızı yinelerken ve ihtiyaç sahiplerine destek vermek için tüm imkanlarımızı seferber ederken, aynı çevreyi ve hayatı paylaştığımız can dostlarımızı da unutmuyoruz. Ekiplerimiz düzenli olarak ihtiyaç olan yerlere mama ve su takviyeleri yapıyor. Acil durumlar için hizmet veren 444 15 75 numaralı hattımıza can dostlarımızla ilgili önemli ihbarlar da iletilebilir. Biz bu süreçte var gücümüzle çalışarak kentimizde yaşayan her bir can için dayanışmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar (4)
Nimet 2 ay önce
Karşıyaka da sokaklar hiç dezenfekte edilmiyor.bugun şikayet ettim kimse gelip ilgilenmedi.diger belediyelerin önlemlerini gördükçe karşıyaka halkına verilen değersizligi görüyoruz.secimlerde görüşmek üzere...
Ayşe 2 ay önce
Can dostlarına belediyemizin duyarlılığına çok teşekkür ediyorum.Girne caddesine dezenfekte yapılmasını rica ediyorum.Diğer belediyeleri gördükçe insan isteniyor.Bizimlede ilgileceğinize eminim
Ayşe 2 ay önce
İnsan imreniyor demek istedim
Sema 2 ay önce
Illaki bizmi halkca talepte bulunucaz bu sizin göreviniz Bostanlida hıc birsey yapilmiyor Karşıyakayı saymıyorum çok pis kim geldiyse karsikya hala ayni degişmiycek.
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
16°
açık
Anket Tümü
Koronavirüs sebebiyle sokağa çıkma yasağı ilan edilmeli mi?