Büyükşehir'den ihtiyaç sahiplerine yardım eli: Küçük çocuğu olanlar, çalışmayanlar...

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Hemşehri İletişim Merkezi (HİM) yaptığı duyuruda ihtiyaç sahiplerine, çalışmayanlara veya 1 ila 5 yaş arasında çocuk sahibi olanlara gıda yardımı yapılacağını duyurdu.

BELEDİYE 27.03.2020, 14:19 27.03.2020, 14:31
Büyükşehir'den ihtiyaç sahiplerine yardım eli: Küçük çocuğu olanlar, çalışmayanlar...

İZGAZETE- Türkiye ulusal olarak Koronavirüs mücadelesine devam ederken yerel mücadele de tüm hızıyla sürüyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Hemşehri İletişim Merkezi (HİM ) yaptığı duyuru ile maddi durumu iyi olmayan, çalışmayan veya 1 ila 5 yaşları arasında çocuğu olan tüm ihtiyaç sahiplerine Büyükşehir Belediyesi tarafından gıda yardımı yapılacağını açıkladı.

Duyuruya göre Hemşehri İletişim Merkezi’nin ilgili web sitesinden veya 444 40 35 No’lu iletişim numarasından başvuru yapılıp bilgi alınabilecek.

Yorumlar (2)
tek millet,tek devlet 2 ay önce
gıdısını aldıklarım,bize oy verenler nasılsınız.sizler için bütün fabrikaları sattık,günde 550 tl verip geçebileceginiz yollar yaptık sırf sizin için.devlete ait bütün kurumları oglumun üstüne yaptık,artık ev taşıdıgınızda elektrik depozito diye size kol gibi ücret yazıyor benim damat.sırf size hizmet olsun diye,su faturalarına ayrı kol gibi ilave vergi nasıl oohhh diyormusunuz.hamdolsun bütün bankalara el koyduk içi boş soyulma derdi kalmadı.kol,bacak ne varsa soktuk siz rahatlayın diye..heh.heh .heee
Erdoğan Sivribıçak 2 ay önce
Kusura bakmayın ama ben bu yardımların sanırım torpili olanlara gittiğine inanıyorum.Oğlum çalışmıyor 20 aylık çocuğu var kirada size 1 ay evvel müracaar etti ne yazıkki yardım gelmedi .Takdir sizlerin .Saygılarımla,
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
15°
açık
Anket Tümü
Koronavirüs sebebiyle sokağa çıkma yasağı ilan edilmeli mi?