Büyükşehir bürokratları Ödemiş'i muhtarlardan dinledi

Ödemiş’te tam gün mesai yapan İzmir Büyükşehir Belediyesi bürokratları, 5 ayrı noktada muhtarla buluşup sorunları birinci ağızdan dinledi, çözüm yollarını anlattı.

BELEDİYE 16.10.2016, 06:25 16.10.2016, 06:33
Büyükşehir bürokratları Ödemiş'i muhtarlardan dinledi

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin üst düzey yöneticileri, kentin sorunlarını yerinde görüp vatandaşlarla bire bir görüşmek amacıyla başlatılan kent turlarında bu kez Ödemiş’i ziyaret etti. Genel Sekreter Vekili Dr. Buğra Gökçe ve Genel Sekreter Yardımcısı Erhan Bey'in yanı sıra Basın-Yayın, Halkla İlişkiler ve Muhtarlıklar, Tarımsal Hizmetler, Sosyal Hizmetler, Çevre Koruma ve Kontrol, Ulaşım, Mezarlıklar, Fen İşleri, Park ve Bahçeler, İşletme ve İştirakler ile Yerel Hizmetler daire başkanlarıyla İZSU ve ESHOT yetkililerinin yer aldığı programda, muhtarların talepleri de alındı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Ödemiş Yerel Hizmetler Binası'nda merkezdeki 16 mahalle muhtarı ile gerçekleşen toplantının ardından, gün boyu 30'un üzerinde muhtarla buluşuldu.

""2014 yılından sonra Büyükşehir Belediyesi'ne bağlanan 9 ilçenin uzun yıllara dayanan sorunlarını çözmek için yola çıktıklarını vurgulayan Genel Sekreter Vekili Gökçe, özellikle kırsalın kalkınmasına yönelik  projelerde Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun öncülük yaptığını dile getirdi. Gökçe, Zeytinova ve Bergama'da kurdukları şantiyelerle Küçük Menderes ve Bakırçay bölgelerine hizmetlerin daha yoğunluk kazanacağını, ekiplerin İzmir'den gidiş gelişleriyle oluşan zaman kaybının ortadan kalkacağını ifade etti.

Genel Sekreter Yardımcısı Erhan Bey ise 6360 sayılı yasanın kanunlaşmasından itibaren Ödemiş'e hizmetlere başladıklarını, tespit edilen tüm sorunları en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak için çalıştıklarını kaydetti.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
26°
parçalı bulutlu
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?