Bulgurca’ya modern meydan

Bulgurca Mahallesi’nde meydan çalışmaları aralıksız devam ediyor. Çalışmaların tamamlanmasının ardından modern bir meydan mahalleye kazandırılmış olacak.

BELEDİYE 01.04.2016, 10:13 01.04.2016, 10:13
Bulgurca’ya modern meydan

Menderes Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve Park Bahçeler Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen Bulgurca Meydan Çalışması hızla sürüyor. Proje kapsamında içerisinde halı saha, sağlık ocağı, muhtarlık binası, sevgi yolu ve amfi tiyatronun da yer alacağı meydan mahalleye kazandırılacak.

DEĞER KATACAK

İlçenin modern görünüme kavuşması için dört bir noktada çalışmalar sürdürdüklerini kaydeden Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, “Menderes’te başlattığımız yatırım hamleleri ile ilçemizi modern görünüme kavuşturuyoruz. Bu hamlelerden birisi de Bulgurca Mahallemize kazandırdığımız meydan projemiz. Bulgurca Meydanı, içerisinde birçok projeyi barındırıyor. Amfi tiyatrodan, sağlık ocağına, muhtarlık binasından, sevgi yoluna kadar hem mahallemize hem de ilçemize değer katacak bir projenin çalışmaları hızlı bir şekilde devam ediyor. İnşallah en kısa sürede çalışmaları tamamlayıp meydanı vatandaşlarımızın hizmetine açacağız” dedi. 

""

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
10°
hafif yağmur
Anket Tümü
WhatsApp'ın 'Gizlilik İlkesi'ni güncellemesinin ardından uygulamayı kullanmaya devam edecek misiniz?
banner208