Buca’da rengarenk Cumhuriyet kampı

Buca Belediyesi İzcilik ve Doğa Sporları Merkezi, başta gençler olmak üzere tüm doğa severlerin akınına uğruyor.

BELEDİYE 29.10.2018, 10:24 29.10.2018, 10:29
Buca’da rengarenk Cumhuriyet kampı

Ağaç evi, bungalovları, çadır alanları, hobi bahçeleri, bisiklet tamir alanı, tırmanma duvarı ve muhteşem lezzetler sunan Dere Kafesi ile kısa zamanda doğaseverleri kucaklayıp, unutulmaz zamanların vazgeçilmez mekânı olan Merkez, artık klasikleşen rengarenk araçlarıyla İzmir Volkswagen Sevenler Derneği’ni ağırladı. Merkez’de Cumhuriyet kampı yapan Dernek üyeleri Buca’da düzenlenen Meşaleli Cumhuriyet Yürüyüşü’ne de destek verdi.

Buca Belediyesi’nin eşsiz ve el değmemiş doğası ile İzmir’in incisi Buca Kaynaklar bölgesine kazandırdığı İzcilik ve Doğa Sporları Merkezi, doğa sporları meraklıları ve doğayla iç içe yaşamak isteyen tüm İzmirliler için cazibe merkezi haline geldi. Bugüne kadar sayıları 22.000’i bulan günübirlik, 1400 konaklamalı misafir ile izcilik ve doğa kulüplerinden 400 sporcuya da ev sahipliği yapan Merkez’in son misafiri İzmir Volkswagen Sevenler Derneği oldu.

Kaynakların eşsiz, yemyeşil doğası ile bütünleşmiş ağaç evi ve bungalovları ile şehrin gürültüsü ve beton yığını görüntüsünden kaçanların uğrak mekanı Merkezde Cumhuriyet kampı yapan Dernek üyeleri, rengarenk araçlarıyla kamp alanını şenlendirdi. 17 araçla toplam 40 kişi kamp yapan Volkswagen Sevenler, Buca Belediyesi ve Buca Kent Konseyi’nin düzenlediği meşaleli Cumhuriyet yürüyüşüne de destek vererek, Cumhuriyet’in kuruluşunun 95. Yıldönümünü coşkuyla kutladı.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner212
banner96
16°
açık
banner177
banner178
Anket Tümü
Sizce Türkiye'nin en önemli ana gündemi ne olmalı?