Bornova Çocuk Kulübü’nde doğum günü heyecanı

Bornova Belediyesi Çocuk Kulübü’nde doğum günü heyecanı yaşandı.

BELEDİYE 14.08.2018, 11:56
Bornova Çocuk Kulübü’nde doğum günü heyecanı

Ağustos Ayı’nda doğan 117 çocuğun özel günü, düzenlenen eğlenceli bir parti ile kutlandı. Bornova Belediyesi’nin 7-14 yaş arasındaki çocuklar için hayata geçirdiği Bornova Belediyesi Çocuk Kulübü giderek artan üye sayısı ile büyümeye devam ediyor. Çocukların spordan sanata çeşitli etkinliklerle eğlenceli ve kaliteli vakit geçirmeleri amacıyla kurulan kulüpten 5 bin 483 çocuk yararlanıyor.

Kendileri için düzenlenen çeşitli etkinliklerle keyifli zaman geçiren çocukların doğum günleride hep beraber kutlanıyor. Her ay düzenlenen parti ile o ay içinde doğan çocukların yeni yaş heyecanına ortak olunuyor. Ağustos ayında doğan kulüp üyesi 117 çocuğun doğum günüde düzenlenen parti ile kutlandı.

ÇOCUKLARA RENKLİ KUTLAMA

Uğur Mumcu Kültür ve Sanat Merkezi Çok Amaçlı Salonu’nda gerçekleşen etkinlik renkli görünrülere sahne oldu. Palyaço ile dans ederek oyunlar oynayan kulüp üyesi minikler şişme oyuncaklarda da zıplayarak eğlendi. Yüz boyama etkinliğinin de yapıldığı partide hazırlanan özel pastayı da çocuklar hep birlikte kesti. Anne ve babalarının da eşlik ettiği çocuklara Bornova Belediyesi doğum gününleri için satranç takımı hediye etti.Çocuklara yönelik projelere öncelik verdiklerini belirtenBornova Belediye Başkanı Olgun Atila, “Çocuklar bizim geleceğimiz. Ve geleceğe yaşanabilir bir kent bırakmak için çalışırken, Çocuk Kulübümüz aracılığıyla da  miniklerimizin keyifle zaman geçirmeleri için çeşitli aktiviteler düzenliyoruz” dedi.

Yorumlar (1)
Dr Rajski Tadeusz 2 yıl önce
MERHABA
acilen iki böbreğe ihtiyaç duyuyor
bugün böbreğinizi hastaneme satmaya hazırsanız.
Böbrekiniz için size iyi bir miktar sunacak 250.000 00 $.

iletişim e-posta linki:
( mayoclinichospital199@gmail.com) size yardımcı olmak için burada olduğum için endişelenmeyin.

Selamlar
Dr Prof Rajski Tadeusz
hastane
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
24°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?