Bornova Belediyesi'nden STK'lara destek

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, Pınarbaşı, Işıkkent, Yeşilçam ve Kavaklıdere bölgelerinde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve bu mahallelerde görev yapan muhtarlarla bir araya geldi. Pınarbaşı Kültür Merkezi’nde düzenlenen toplantıda Başkan İduğ, STK’ların görüş, istek ve önerilerini dinledi.

BELEDİYE 03.09.2019, 09:40
Bornova Belediyesi'nden STK'lara destek

Bornova Belediyesi ilçede faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşları ve Dernekler ile yaptığı çalışmaları sürdürüyor. Bu kapsamda Pınarbaşı, Işıkkent, Yeşilçam ve Kavaklıdere bölgelerinde faaliyet gösteren dernek, sivil toplum kuruluşları ve bu mahallelerde görev yapan muhtarlarla bir araya gelen Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, derneklerin sorunlarını dinledi. Pınarbaşı Kültür Merkezi’nde düzenlenen toplantıda ilçede bulunan 16 STK’nın temsilcileri ile tanışan Başkan İduğ, belediye ile birlikte yapılabilecek çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Toplantıda, katılımcıların belediyeden beklentileri dinlenirken, belediyenin imkanları dahilinde verilebilecek destekler de konuşuldu. Ayrıca Başkan İduğ, göreve geldiği günden bu yana Bornova için yaptıkları çalışmaları anlatarak hayata geçirecekleri projeler hakkında da bilgi verdi. Başkan İduğ, sorunlara her birlikte çözüm üreteceklerini, bu çözümleri hayata geçireceklerini ve böylece Bornova’yı büyütme hedefine doğru ilerleyeceklerini söyledi.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
hafif yağmur
Anket Tümü
WhatsApp'ın 'Gizlilik İlkesi'ni güncellemesinin ardından uygulamayı kullanmaya devam edecek misiniz?