Beydağ'a modern pazar yeri!

Beydağ’da İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılacak olan kapalı pazar yeri ve düğün salonu projesi için önemli bir adım daha atıldı. Büyükşehir Belediyesi'nin yapımını üstlendiği projenin hayata geçmesiyle birlikte ilçenin önemli eksikleri giderilmiş olacak.

BELEDİYE 29.04.2020, 14:39
Beydağ'a modern pazar yeri!

Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar “Büyükşehir Belediyemiz ile ortaklaşa hayata geçirecek olduğumuz Kapalı Pazaryeri ve Düğün Salonu projesinin kadastro işlemleri için Ödemiş Kadastro Müdürlüğü tarafından dosya kontrolleri ve yerinde kontroller yapılarak yeni tesis için en büyük aşamalardan biri daha gerçekleşmiştir.” dedi.

Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, önümüzdeki süreç içinde daha önemli aşamalara gelineceğini belirtti. Beydağ halkına konuyla ilgili bilgi veren Başkan YILMAZLAR, "Cumhuriyet Mahallesi'ndeki halen kullanılmakta olan pazaryerine inşa edilecek olan binada, bodrum katına Otopark, zemin katına Pazaryeri, 1. katına yaklaşık 450 kişilik Düğün Salonu ve 2. katına Sosyal Tesisler yer alacak." dedi.

ÖNEMLİ PROJE

Projeyi, ilçenin önemli eksiklerini gidereceği için önemsediklerini ifade eden Yılmazlar, pazar yeri ve düğün salonu konularında yaşanan sıkıntıların çözümlenmiş olacağını vurguladı.
Yılmazlar, "Modern bir yapıda olacak olan düğün salonu da düğün ve sünnet gibi etkinlikler için vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak. Büyükşehir Belediye Başkanımız Tunç Soyer’e, bu hizmetlerinden ötürü ilçe halkım adına teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
27°
parçalı az bulutlu
banner177
banner178
Anket Tümü
Sizce Türkiye'nin en önemli ana gündemi ne olmalı?