Bergama Belediyespor kadın voleybolculardan Çelik’e ziyaret

Bu yıl Türkiye Bayanlar Voleybol 2.Liginde mücadele edecek olan Ateş Çelik Bergama Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, Ana Sponsoru olan Ateş Çelik Wind Power firmasını ziyaret etti.

BELEDİYE 22.09.2018, 12:57 22.09.2018, 13:06
Bergama Belediyespor kadın voleybolculardan Çelik’e ziyaret

Ziyarette Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç, Ateş Çelik Wind Power Firması Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Güldoğan, Ateş Çelik Wind Power Firması Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Güldoğan,Bergama Belediyespor Kulübü Amatör Şubelerden Sorumlu Yöneticisi Bülent Köse, Kulüp Antrenörlerinden Barış Selmanpark ile Ateş Çelik Wind Power Firmasının çalışanları yer aldı.

"YÜZME SPORUDA EKLENECEK"

Ziyaret sırasında bir konuşma yapan Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç; “Bergama Belediyespor ve Ateş Çelik birlikte bir yolculuğa çıkıyor. Türkiye Kadınlar Voleybol 2.Liginde artık bir takımımız var. 6 Ekim tarihinde sezonu açıyoruz. İlk maçımızı Bergama’da Erdal Önder Kapalı Spor Salonu’nda oynayacağız. Dolayısıyla bundan sonra burada bulunan herkes fikstürü yakından takip edecek. Ateş Çelik Wind Power Firması yetkililerine çok teşekkür ediyorum.  Ateş Çelik Bergama Belediyespor Kadın Voleybol Takımımıza başarılar diliyorum” dedi. Bergama Belediyespor çatısı altında yer alan branşlar ile ilgili bilgi veren Başkan Gönenç; “Bergamalı birçok gencimizvoleybol, basketbol, Taekwondo, badminton gibi branşlarımızın alt yapılarında yer alıyor. Bunlara kısa bir süre sonra yüzme sporu da eklenecek. Burada spor etiği ve felsefesiyle birlikte sağlıklı birey olarak yetişmelerini sağlıyoruz” dedi.

"BERGAMALILARIN DESTEĞİNİ BEKLİYORUZ"

Ateş Çelik Wind Power Firması Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Güldoğan ise yaptığı konuşmada; “Ateş Çelik Wind Power ile Bergama Belediyespor Kulübü arasında çok önemli ortak yönlerimiz var. Her ikimiz de Bergama’ya değer katmaya çalışıyoruz. Biliyorsunuz biz Bergama’da Rüzgâr Enerjisi Tribünleri için kuleler üretiyoruz, yani yenilebilir enerji alanındayız. Spor da kendisini yenilediği bir alan.Buda ortak bir özellik. Ben öncelikle spora ve sporcuya büyük destek veren Bergama Belediye Başkanı Sayın Mehmet Gönenç’i tebrik ediyor, ziyaretlerinizden dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum” diye konuştu. Ateş Çelik Bergama Belediyespor Kadın Voleybol Takımı Kaptanı Nilay Mutlu ise; “Profesyonel liglerde 13 yıldır voleybol oynuyorum.Bu sene Bergama ile anlaştık. Umarım güzel bir sezon olur. Maçlarımızda tüm Bergamalıların desteğini bekliyoruz” dedi.Ateş Çelik Bergama Belediyespor Kadın Voleybol Takımı Antrenörlerinden Barış Selmanpark ise; “Antrenör Arkadaşım Mustafa Hoca ile birlikte 6 yıldır amatör takımlarda antrenör olarak görev aldık.Bu yıl A Takımdayız. Hepinize şimdiden vereceğiniz destekler nedeni ile teşekkür ediyor maçlarımızı izlemeye bekliyoruz” dedi.Ziyaret hep birlikte hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.

TVF Voleybol Kadınlar 2.Ligi 3.Grupta yer alan Ateş Çelik Bergama Belediyespor ilk maçını 6 Ekim 2018 Cumartesi Günü saat 14.00’te Gelişim Koleji ile Bergama Erdal Önder Spor Salonunda oynayacak.

Yorumlar (0)
banner96
banner177
açık
Günün Karikatürü Tümü
Anket Tümü
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?