Bayraklı’da maaş ve ikramiyeler erken yatıyor

Salgınla mücadele konusunda büyük özveriyle çalışan Bayraklı Belediyesinde tüm personelin maaşları, bayram ikramiyeleri ve diğer ödemeler 4 günlük sokağa çıkma yasağı öncesi yarın (15 Mayıs 2020) itibarıyla hesaplara yatacak. Her zaman önceliğin emekçilerin hakkının zamanında verilmesi olduğunu belirten Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, belediye personeline seslenerek,“Siz üzerinize düşenin fazlasını yapıyorsunuz, bize düşen görev de alın terinizin karşılığını vermek. Maaşlarınızı iyi günlerde harcayın” dedi.

BELEDİYE 14.05.2020, 12:45
Bayraklı’da maaş ve ikramiyeler erken yatıyor

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı da içinde bulunduran 4 günlük sokağa çıkma yasağı öncesi Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, kadrolu-sözleşmeli, işçi-memur, tüm çalışanların maaşları ile bayram ikramiyelerinin zamanından önce hesaplarına yatırılacağını duyurdu.

Dünyanın olağanüstü bir süreçten geçtiğini ifade ederek, bu dönemde görevli tüm personelin yoğun gayret içinde olduğunu dile getiren Başkan Sandal, “Sizler ilk günden beri ilçemize hizmet etmek adına üstün bir çabayla görevinizi yerine getiriyorsunuz. Bu zorlu günleri emeğinizle, özverinizle, üstün gayretinizle hep birlikte atlatacağız. Bayraklı, hiç kuşkusuz Bayraklı Belediyesi emekçilerinin sayesinde çok daha güvende. Hepinize teşekkür ediyorum. Emeğinize sağlık” dedi.

Yorumlar (1)
Fırat Ergün / NARLIDERE 2 ay önce
Sizinle seçim sürecinde tanışma şerefine nail oldum Serdar başkanım. Ve ta ilk gününüzden itibaren sizi takip ediyorum. Gerçekten farklı bir başkan görüyorum. Ve insnırmısınız ben Narlıderede yaşıyorum. Ama yüreğim sizinle başkanım. Başarılarınızın devamını diliyorum.
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
32°
parçalı az bulutlu
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?