Bayraklı'da bu kış kolay geçecek

Bayraklı Belediyesi kış öncesi ihtiyaç sahibi ailelere yakacak desteğine devam ediyor.

BELEDİYE 14.10.2016, 10:03 14.10.2016, 10:03
Bayraklı'da bu kış kolay geçecek

İmkânlar dahilinde dar gelirli ailelerin her konuda yanında olan Bayraklı Belediyesi, bu yardımları dağıtırken oldukça hassas davranıyor.

 

Bayraklı Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri, yakacak yardımıyla ilçe genelinde titizlikle belirlenen dar gelirli aileleri sevindiriyor. Ailelere ihtiyaçlarına göre bir veya iki seferlik yakacak yardımı yapılıyor. Ekipler, ailelerin evine tek tek uğrayıp, 10’ar çuval yakacak dağıtıyor. Ellerindeki listelerle sokak sokak dolaşan ve ihtiyaç sahiplerine yardım elini uzatan Bayraklı Belediyesi’nin bu uygulaması vatandaşlarda memnuniyet yaratıyor. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ayrıca ihtiyaç sahibi ailelere eşya, erzak ve giysi yardımında da bulunuyor. 

 

Bayraklı’da insanın girdiği her yere belediye hizmetlerinin de gireceğini ve çalışmalarını bu anlayışla yürüttüklerini belirten Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “ Kimseyi rencide etmeden, kimseyi üzmeden, kırmadan elimizden geldiğince ihtiyaç sahiplerine destek olmaya çalışıyoruz. Bayraklı dar gelirli ailelerin çok olduğu ilçelerimizin başında geliyor. Kimsenin soğuk kış günlerinde üşümesini, sıkıntı çekmesini istemeyiz. Bu anlamda da elimizden geleni yapıyoruz” dedi.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
22°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?