Bayraklı Belediye Başkanı Sandal, tasarruf için makam aracını geri verdi

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, belediyedeki israfı önlemek adına başlattığı uygulamalara bir yenisini daha ekledi. Tasarruf tedbirleri kapsamında 45 günde yaklaşık 2 milyon liranın kasada kalmasını sağlayan Sandal, önceki dönemden kalan kiralık lüks makam aracını da geri verdi.

BELEDİYE 24.05.2019, 16:46 24.05.2019, 23:42
Bayraklı Belediye Başkanı Sandal, tasarruf için makam aracını geri verdi

Göreve gelir gelmez Bayraklı için hızla çalışmaya başlayan Başkan Sandal, ilk olarak başkan yardımcılarının ve müdürlerin makam araçlarını kaldırmıştı. İlk günden itibaren çalışanların eşit şartta olması gerektiğini vurgulayan Sandal, önceki dönemden kiralık olan Audi A6 marka lüks makam aracını geri verdi. Sandal’ın belediyeye ait bir otomobili makam aracı olarak kullanılacağı öğrenildi.

Başkan Sandal, evlerinden alınıp, evlerine bırakılan müdür anlayışına son verildiğini, artık çalışanların eşit şartlarda olduğunu belirterek, herkesin kendi imkânlarıyla işe gelip, gideceğini belirtmişti. Belediye araçları artık araç havuzunda toplanıyor ve görevlendirme ile sadece kamu işi için kullanılıyor.

Yorumlar (3)
Cengiz cansiz 1 yıl önce
Valla ne demeli tebrikler inşAllah beş yıl böyle devam eder zira tasarruf ediken para oldukça iyi
Ergün Kara 1 yıl önce
Tuncelili bu, işi gücü tribüne oynamak. Yok kapıyı sökmüş, yok arabayı göndermiş. Yapacağı daha büyük şeyleri gizlemek için önden perdeleme işi bu.
menemenli 1 yıl önce
ulan herkes sizin gibi hırsız mı tuncelililer sana iyi koymuş belli ondan zırlıyorsun burda namert herif
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
13°
açık
Anket Tümü
Koronavirüs sebebiyle sokağa çıkma yasağı ilan edilmeli mi?