Başkan İnce’den mahalle ziyareti

Seçime kısa bir süre kala çalışmalarını yoğunlaştıran Güzelbahçe Belediye Başkanı Adayı Mustafa İnce Atatürk Mahallesi’nde alan çalışması yaptı.

BELEDİYE 28.03.2019, 09:50
Başkan İnce’den mahalle ziyareti

Yerel seçimlere sayılı günler kala vatandaşlarla bir araya gelmeye devam eden CHP Güzelbahçe Belediye Başkan adayı Mustafa İnce, beraberinde CHP Güzelbahçe İlçe Başkanı Çağlayan Bilgen, belediye meclis üyesi adayları ve partililer ile birlikte Atatürk Mahallesi’nde çat kapı ziyaretler düzenledi.

Başkan İnce çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirdi. 10 yıllık belediye başkanlığında gönüllere dokunduklarını söyleyen Başkan Mustafa İnce, “ Biz sadece ilçenin yolunu, parkını yapmadık, çöpünü toplamadık aynı zamanda insanların gönüllerini yaptı, sevgisini kazandık. Bugün Ahmet amca, Ayşe teyze bize kollarını açıp bizleri bağrına basıyorsa demek ki bu kentte insanlara dokunmuşuz. Çocuklar ‘Mustafa Amcamız gelmiş’ deyip koşup bizlere sarılıyorsa çocuklarımız için bir gelecek kurmuşuz. Biz Güzelbahçe’nin genci, yaşlısı, çocuğu, kadını, erkeği, birlikte yaşamamız gereken can dostlarımız için güzel işler yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. 31 Mart akşamı Güzelbahçe’yi İzmir’in birincisi yapmak için var gücümüzle çalışmaya son güne kadar devam edeceğiz. Her şey daha güzel bir Güzelbahçe için” diye konuştu.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
23°
parçalı bulutlu
Anket Tümü
İzmir'de de başlayan MHP'nin 'askıda ekmek' kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?