Balıklıovalı genç: Milletçe alkışlıyoruz

Sabah saatlerinden itibaren Ankara'da kar altında bekleyen Balıklıova Mahallesi sakinlerinin bekleyişi sürüyor. Kılıçdaroğlu'nun evinin önünde basın açıklaması yapan ve yaklaşık iki saat bekleyen mahalle sakinleri, şimdi de CHP Genel Merkezi önünde bekleyişini sürdürüyor.

BELEDİYE 06.02.2016, 14:17 06.02.2016, 13:54
Balıklıovalı genç: Milletçe alkışlıyoruz

Ender Gündüz / İz Gazete - Çevik Kuvvet ekiplerinin Genel Merkeze girişine izin vermediği bir otobüs dolusu mahalleliye, hiçbir CHP yetkilisinin de ulaşmadığı belirtildi. Mahalle sakinlerinden üniversite öğrencisi Tuana Karanca, polislerin kendilerini abluka altına aldığını belirtti. Kılıçdaroğlu'na sitemde bulanan Karanca şunları söyledi:

"Kemal Kılıçdaroğlu onu bekleyen 74 hane olduğunu bile bile arka kapıdan çıkıp gizlice gitmiştir. Tabiri caizse kaçmıştır. Biz de şimdi mücadelemizi sürdürmek üzere CHP Genel Merkezi'ne geldik ve içeri alınmıyoruz, polisler bizi abluka altına aldı. "Bir vatandaşım bile aç yatsa benim canım yanar" diyen Kılıçdaroğlu kaçmayayı, verdiği sözü bir kez daha ayaklar altına almayı tercih etmiştir. Başta Dozer Başkan lakabıyla anılan Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve tüm sorumluları hep beraber milletçe alkışlıyoruz"

""

""

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
22°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?