Atila, Atatürk mahallesi sakinleriyle buluştu

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Atatürk Mahallesi ile alan çalışmalarını sürdürdü.

BELEDİYE 12.12.2018, 09:46 12.12.2018, 09:55
Atila, Atatürk mahallesi sakinleriyle buluştu

Birim müdürleriyle birlikte mahalleleri ziyaret eden Başkan Atila, geçtiğimiz günlerde Atatürk Mahallesi’nde vatandaşlarla biraraya geldi. “Ortak Akıl” ilkesi ile çalışmalar gerçekleştiren  Atila, vatandaşların istek ve önerilerini dinledi. Atila Atatürk Mahallesi’nde bugüne kadar yapılan proje ve hizmetlerle ilgili bilgilendirme de yaptı.

EV ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Başkan Atila, ayrıca ev ziyaretleri ile de vatandaşlara konuk oluyor. Özellikle ilçede yaşayan yaşlı ve hastalar ile şehit ve gazi ailelerini ziyaret ediyor. Atila, bu kapsamda Yunus Emre Mahallesi’nde yaşayan Ahmet Tatlı’yı ziyaret etti. Yunus Emre Mahalle Muhtarı Selahattin Özdemir ile birlikte gittikleri Tatlı ailesinin evinde çay içerek sohbet etti. Burada da mahalle için yapılanlar ve yapılması istenenler konuşuldu. 

"VATANDAŞ NE İSTİYORSA ONU YAPIYORUZ"

Bornova’da 4.5 yıldır “ortak yönetim” anlayışını hayata geçirdiklerini ifade eden Başkan Atila, “Bizim için vatandaşın görüşleri çok önemli. Mahallelerde vatandaş ne isterse o proje ve hizmeti veriyoruz. Bu anlamda görüş ve önerileri almak çok önemli. Mahallerimizde vatandaşın evine ya da dükkanına konuk olarak sık sık bilgilendirme ve görüş alışverişinde bulunuyoruz. Bundan sonra da öyle yapacağız” dedi.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
13°
parçalı bulutlu
Anket Tümü
Covid-19 önlemleri kapsamında hayata geçen açık alanlarda sigara içme yasağı hakkında fikriniz nedir?