Akpınar, Karşıyaka Kulübü'nü ziyaret etti

SPOR Toto 2'nci Lig'e düştükten sonra transfer yasağını kaldırıp dağılan kadrosuna takviye yapmak için para arayan Karşıyaka'ya Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar'dan işbirliği desteği geldi.

BELEDİYE 14.06.2016, 16:27 14.06.2016, 17:25
Akpınar, Karşıyaka Kulübü'nü ziyaret etti

Kulübün 22 Mayıs'taki kongresine katılamayan Akpınar, destek turlarını sürdüren yeni Başkan Mutlu Altuğ ve yönetimini kulüp binasında ziyaret etti. Ziyarette Akpınar'a kulübün durumunu anlatan Mutlu Altuğ, "Biz yönetim olarak 3 yıllık yapılanma hedefiyle göreve geldik. Maddi-manevi her türlü desteğe ihtiyacımız var" dedi.

Kulübe ancak yasal sınırlar çerçevesinde yardımda bulunabileceğini söyleyen Belediye Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar ise yönetime, "Önceki yıllarda olduğu gibi kampanya düzenleyin. Bunun için sizinle el ele verip ben de elimden gelen herşeyi yaparım" yanıtını verdi. Akpınar, karşı çıktığı yıkılan Yalı Tesisleri yerine yapılacak yeni stadın gündeme gelmesi üzerine ise, "Statla ilgili görüşüm ortada. Biz oranın kulübün geleceği için elverişli olmadığını düşünüyoruz. O alan tenis kortu, atletizm pisti, spor salonuyla spor adası olmalı. Ama hükümet aynı firkri paylaşmadı. Önlerinde stadı yapmak için engel yok" diye konuştu.

Ergin KARATAŞ / İZMİR, (DHA)

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
18°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?