AÇEV ve Efes Selçuk Belediyesi'nden anne ve babalara eğitim

Efes Selçuk Belediyesi ve Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) işbirliğiyle anne ve babalara eğitim verilecek.

BELEDİYE 23.02.2020, 12:16 23.02.2020, 12:21
AÇEV ve Efes Selçuk Belediyesi'nden anne ve babalara eğitim

Anne Destek Programı ve Baba Destek Programı kapsamında Efes Selçuk Belediyesi Kadın Danışma Merkezi’nde düzenlenecek eğitimlerle ebeveynlere çocuk yetiştirme sürecinde destek olunması amaçlanıyor. Efes Selçuk Belediyesi ve Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) işbirliği ile 3-6 yaş çocuğu olan anneler için Anne Destek Programı kapsamında verilecek eğitimde çocuğunu sadece büyütmek değil onunla dolu dolu, unutulmaz zaman geçirmek isteyen anneler eğitime davet ediliyor. Anne Destek Programı Eğitimi 13 hafta süresince, haftada 1 gün, 2,5 saat olarak planlandı.

Destek Programı kapsamında ise çocuklarını sevgi ve güvenle büyütmek isteyen babalar davet ediliyor. 3-6 ve 7-11 yaş çocuğu olan babalar için düzenlenecek Destek Programı Eğitimi’ne katılmak isteyen babalar için 24 Şubat Pazartesi günü, saat 19.00'da, Efes Tiyatro Salonu’nda bir tanıtım toplantısı düzenlenecek.

Efes Selçuk Belediyesi Kadın Danışma Merkezi’nde düzenlenecek eğitimler AÇEV gönüllü eğitmenleri Psk. Dan. Gülcan Aydeniz ve Psk. Dan. Gazi Aydeniz tarafından verilecek. Ayrıntılı bilgi ve başvuru için Efes Selçuk Belediyesi Kadın Danışma Merkezi’nden (Tel: 0232 892 73 26) bilgi alınabilecek.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
22°
hafif yağmur
Anket Tümü
İzmir'de de başlayan MHP'nin 'askıda ekmek' kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?