DOLAR
3,5766 % 0,04

İş dünyası bu sempozyumda buluşacak

İş dünyası bu sempozyumda buluşacak

esnek

KalDer İzmir Şubesi, ekonomiye yön veren şirket yöneticileri ve akademisyenleri bir araya getirecek.

haberiçi

KalDer İzmir Şubesi'nin bu yıl 18'incisini gerçekleştireceği Mükemmelliği Arayış Sempozyumu (MAS) kapsamında 'Değişim 4.0' teması işlenecek. İki gün boyunca sürecek sempozyumda, Değişim 4.0, Pazarlama 3.0, Dördüncü Sanayi Devrimi, Çeşitlilik ve Aidiyet, Gelecekte Olmazsa Olmazlar, Çalışan Bağlılığı ve Motivasyon, Değişen Liderlik başlıkları altında gerçekleştirilecek oturumlarda konularında uzman profesyoneller birikimlerini katılımcılarla paylaşacak. Sempozyum; Yaşamda Kalite Oturumu ardından gerçekleştirilecek Yerel Kalite Ödül Töreni ile son bulacak.

24 Mayıs Çarşamba günü başlayacak sempozyum kapsamında 11 çalıştay düzenleneceğini belirten KalDer İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Çömden, ekonomi ve iş dünyasındaki yeni trendlerin masaya yatırılacağını söyledi. Çömden, "Sempozyumda, Microsoft Eğitim Sektörü Müdürü Dr. Anıl Çekiç, Ford Otosan A.Ş.'den Cem Temel, Fiba Grubu İnsan Kaynakları Direktörü Deniz Yüksekkaya, Borusan Holding Lojistik Genel Müdürü İbrahim Dölen, Baltaş Grubu Kurucu Ortağı Prof. Dr. Acar Baltaş ve pek çok önemli yöneticiyi konuşmacı olarak ağırlayacağız. Bu yıl gerçekleştirilecek özel oturumlarda ise Sabancı Üniversitesi Finans Kürsü Başkanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş, Yazar Oğuz Benlioğlu ve Olten Flarmoni Orkestrası Kurucusu Ceyhan Olten de dikkat çekici sunumlar gerçekleştirecek" dedi.

esnek en yeni

Facebook ile Yorum Yap

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

esnek en yeni

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Köşe Yazıları

Arşivde Ara

Dikey