DOLAR
3,5766 % 0,04

"Neyle suçlandığımı bilmiyorum, tarih manidar"

"Neyle suçlandığımı bilmiyorum, tarih manidar"

esnek

Kendisine iletilmiş bir gözaltı kararı olmadığını belirten Sözcü Gazetesi muhabiri Gökmen Ulu, evinin önünde basın açıklaması yaptı.

haberiçi

İz Gazete - Hakkında gözaltı kararı çıkan Sözcü Gazetesi muhabiri Gökmen Ulu, Karşıyaka'daki evinin önünde basına yaptığı açıklamada "Ben de basından öğrendim. Neyle suçlandığımı bilmiyorum. Bu filmi daha önce de izledik. Buradayım. Bekliyorum" dedi
Evinin önünde bekleyen Ulu'ya destek için gazetecilerin yani sıra Türkiye Gazeteciler Sendikası İzmir Şube Başkanı Halil İbrahim Hüner ve CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel de geldi.
Gökmen Ulu, "Ben, evrensel meslek ilkelerine bağlı, rüşdünü ispat etmiş bir gazeteciyim. Atatürkçü yurtseverim. Tertemiz yaşadım, tertemiz öleceğim. Biz bu filmi görmüştük. Bugün 19 Mayıs. Seçtikleri tarih manidar. Diyeceğim şudur : Mesele esir düşmekte değil, teslim olmamakta bütün mesele." açıklamasını yaptı.

 

Son Güncelleme: 19 Mayıs 2017 11:44
esnek en yeni

Facebook ile Yorum Yap

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

esnek en yeni

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Köşe Yazıları

Arşivde Ara

Dikey